Oslavy a rezervace

Oslavy a rezervace

Naplánujte si tu pravou oslavu

Moje oslava:

Tak trochu jsme se připravili na to, že u nás čím dál častěji chcete slavit svoje narozeniny a rozlučky se svobodou. Takže jak u nás slavit a
co si k tomu můžete objednat?

Od kolika do kolika

Co se týče narozenin, necháme vás tady oslavit nejmíň ty osmnáctý. Jinak je nám jedno kolikátý narozeniny tady chcete slavit, ale rovnou říkáme, že padesátníkům doporučujeme oslavu spíš u nás vedle v Restaurantu Retro :) U nevěst a ženichů předpokládáme, že jim více než osmnáct určitě je :)

Dort

Jasná věc, že jsme schopný vám připravit narozeninovej dort. Třeba i ten „vyskakovací“, když budete chtít. Stačí nám napsat jakej dort chcete a my už vám ho necháme udělat. Cena se odvíjí od zadání. Doba zadání – týden dopředu. U náročnějších 14 dní dopředu…

Občerstvení

Budete-li chtít ze sebe udělat hostitele, necháme vám připravit i obložené mísy s pečivem apod.
Obložená mísa mix: 750,-Kč /1,5 kg. Složení: hermelín, eidam, niva, mozzarella, kladenská pečeně, debrecínská pečeně, herkules, klobásky, dušená šunka, zelenina, ovoce, pečivo.
Obložená mísa uzeninová: 750,- Kč/1,5 kg. Složení: kladenská pečeně, debrecínská pečeně, herkules, klobásky, dušená šunka, zelenina, pečivo.
Obložená mísa sýrová: 750,- Kč/1,5 kg. Složení: hermelín, eidam, niva, mozzarella, ovoce, pečivo.
Obložená mísa ovocná: 750,- Kč/3 kg. Složení: ananas, meloun Cantaloupe, kiwi, jahody, hroznové víno bílé a modré, fíky, pomeranče.


Rezervace

Místa zamlouváme pouze na diskotéku. Ne tedy na dny, kdy je u nás koncert, nebo jiný program/akce se vstupným. Nezapomeňte, že vstup je od 18ti let :) Rezervace posílejte na produkce@retropraha.cz, uveďte své číslo, počet osob a jméno, na koho napsat rezervaci. Telefonicky vám samozřejmě zodpovíme vaše dotazy ve všední dny v době od 10:00 do 19:00 hodin. Upozorňujeme, že dárky pro oslavence v podobě alkoholu budou ponechány u security :) Pokud plánujete oslavu pro více než 80 osob, pak se podívejte na „VIP oslavu“

Extra VIP oslava:

Jestli chcete svojí narozeninovou párty či rozlučku se svobodou opravdu „vytunit“ a bude vás víc jak osmdesát, můžeme vám rezervovat část horního patra jako VIP sekci. Do té vám dáme stolečky, bar s osobním barmanem, jednoho člena ochranky (který bude pouštět do této sekce jen vaše „opáskované“ kamarády). Cena za tuto rezervaci je 2500,- Kč.

VIP občerstvení

Když už máte zarezervované svoje místo ve VIP zóně, můžete si navymýšlet jídlo, které chcete, včetně třeba čokoládové fontány. Tady jsme pro vás ukázkově připravili, co jsme si navymýšleli my. Vy už si můžete jen vybírat a objednávat a to nejméně 10 dní dopředu. Šunka od kosti (10 kg nejmenší možné množství), hovězí gulášek, kanapky, sushi, chlebíčky, kuřecí mini řízečky, mini deserty, obložené mísy. Menu je samozřejmě jen ukázkou a záleží jen na vás, jak si ho budete chtít upravit, a klidně nám můžete říct i vaše speciální nápady a přání a my se vám pokusíme vyhovět. V případě teplého bufetu bude účtována cena 1200,- Kč za úhradu kuchaře na místě.

Dort

Jasná věc, že jsme schopný vám připravit narozeninovej dort. Třeba i ten „vyskakovací“, když budete chtít. Stačí nám napsat jakej dort chcete a my už vám ho necháme udělat. Cena se odvíjí od zadání. Doba zadání – týden dopředu. U náročnějších 14 dní dopředu…

Bonus

Jestli oslavu chystáte někomu, máme pro vás nápad jak oslavenci způsobit opravdový šok. Pošlete nám dopředu fotku oslavence a my vám jí ve večer oslavy pustíme na projekčním plátně za DJem. Plátno má cca 7×2,5m, takže oslavenec bude rozhodně vidět :)


Rezervace

Místa zamlouváme pouze na diskotéku. Ne tedy na dny, kdy je u nás koncert, nebo jiný program/akce se vstupným. Nezapomeňte, že vstup je od 18ti let :) Rezervace posílejte na produkce@retropraha.cz, uveďte své číslo, počet osob a jméno, na koho napsat rezervaci. Telefonicky vám samozřejmě zodpovíme vaše dotazy ve všední dny v době od 10:00 do 19:00 hodin. Upozorňujeme, že dárky pro oslavence v podobě alkoholu budou ponechány u security :)