Detail akce

★ DJ Kura ★ Mike Morphine, Mio & Sedliv

  • 14.5.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
RETRO 2016 5 14 (1)

Portugalská DJská superstar – Kura – se představí v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall. Stane se tak 14. května v sobotu a lineup doplní naši borci Mio, Sedliv a Mike Morphine.

Ruben de Almeida (jak zní Kurovo občanské jméno) působí na světové scéně od roku 2011 a za tu dobu si dokázal vydobýt slušnou pozici a to především díky jeho skvělé produkci a propracovaným setům, které dokázali rozpumpovat nejedno publikum. Jeho talentu si všimlo i světoznámé vydavatelství Spinnin Records, které si ho okamžitě vzalo pod svá křídla, ale to zdaleka není tím jediným úspěchem. Jeho aktuální hit Calavera, který produkoval společně s Hardwellem, aktuálně drtí taneční hitparády po celém světě a na serveru beatport byl několik dní na prvním místě prodejnosti.

Samozřejmostí bude i naše obří led obrazovka, nejlepší světelný park a vysoký standard zvukové kvality. Vy se připravte na největší květnovou jízdu, kterou obstará DJ, který Vás při své poslední „magnetické“ návštěvě hodně bavil. Vstupné je pak 280Kč a startujeme ve 22:00.

DJs vystupující na akci

Mike Morphine

Mio

Sedliv

Sdílej a komentuj akci