Detail akce

UV GLOW Silvestr !

  • 31.12.2015 000 21:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Největší silvestrovská nálož bude v Retro Music Hall.

Kdy: 31. 12. 2015 – čtvrtek
Kde: Retro Music Hall – Praha
Kdo: Richard Reynolds, Brian, Lafayette, Bon Finix, Mio, Lady A, Milan Bílek, Michael C, Mejsi, Hrusha, Pietros, Ergee
Za kolik: 390 Kč předprodej / 450 Kč na místě
Start v 21:00

Největší mejdan, v nejlepší klubu, s nejnašlapanějším line-upem, tak co chceš víc? Oficiální klub Evropy 2 – Retro Music Hall, který se probojoval i mezi sto nejlepších klubů světa (podle ankety International Nightlife Association) – si dovoluje představit svůj program na letošní silvestrovské oslavy. K mání bude široká škála těch nejšikovnějších mužů a žen za DJským pultem. Stavebním kamenem budou ověřená jména jako Richard Reynolds, Brian, Lafayette, Bon Finix, Mio, Lady A, Milan Bílek, Michael C, Mejsi, Hrusha, Pietros či Ergee. Svěží doprovod pak nabídnou naše tanečnice v unikátních kostýmech, o vizuál se postará ultimátní světelný park, kterému dominuje obří LED obrazovka, a naši příjemní barmani s kvalitními zásobami jsou u nás samozřejmostí.

Celá noc pak nese podtitul UV GLOW a bude se těšit barevné rozmanitosti od oblečení až po samotné klubové prostředí. Pojďte s námi vytvořit nezapomenutelnou atmosféru a oblečte na sebe fosforující barvy a další vychytávky, které vtáhnou UW světlo přímo do středu děje. Nezapomeňte tedy být pořádně vidět, protože poslední den letošního roku se musí oslavit, jak se patří, a u nás to bude mít rozhodně grády. Vstup je pak od osmnácti let a v předprodeji jej seženete za 390 Kč. Vidíme se 31. prosince 2015.

Afterparty za pouhých 100,- Kč.

UPOZORŇUJEME, ostatně jako každý rok, že vstupenky jsou platné jen do 23 hodin. Tedy, do Retra musíte dorazit do 23:00 hodin, aby Vaše vstupenka byla platná. Pokud přijdete po 23. hodině, je nám líto, ale musíte si na místě koupit vstupenku novou a navíc dražší, než byla v předprodeji. Pokud po vstupu opustíte klub, dostanete sice pásku, ale ta Vás nebude opravňovat k přednostnímu vstupu do klubu a musíte znovu do fronty! V případě, že při Vaší zpáteční cestě do klubu bude plno, může se stát, že už se do klubu zpět nedostanete, neb za každého člověka, který vyjde ven, bude vpuštěn jeden člověk dovnitř. Kapacita Silvestra je omezena. Proto velmi důrazně doporučujeme přijít co nejdříve, ideálně na devátou hodinu. Pokud bude v předprodeji vyprodáno, nebojte se, na místě máme ještě rezervu, která by měla Váš požadavek na vstup uspokojit. Zároveň upozorňujeme, hlídejte si frontu ve které stojíte. Vstup bude rozdělen na dvě fronty. V pravé frontě budou stát ti, kteří již mají vstupenku z předprodeje, vlevo pak budou stát ti, kteří si vstupenku budou teprve budou kupovat. Snad je vše jasné, případně Vás nasměruje ochranka, která bude stát venku. Děkujeme za pochopení.

DJs vystupující na akci

Lady A

Lafayette

Milan Bílek

Richard Reynolds

Bon Finix

Michael C

Brian

Mejsi

Hrusha

Mio

Ergee

Sdílej a komentuj akci