Detail akce

Tujamo, Sedliv, Matt Raiden & SNBM

  • 22.10.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
22 10 Tujamo 1

Zní to jako sen, ale opak je pravdou. Jeden z nejlépe hodnocených a nejuznávanějších německých DJů a producentů – Tujamo, se představí v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall.

Vlastním jménem Matthias Richter alias Tujamo toho za svou desetiletou kariéru stihl skutečně hodně. Jeho největší předností jsou jeho originální singly, které se několikrát umístily jako neprodávanější na populárním serveru beatport. Nejvýrazněji se zapsal do našich srdcí na v letech 2012 a 2013, kdy vydal hitovky WHO a Boneless (na té dokonce spolupracoval se Steve Aokim). Následoval bořič parketů Hey Mister a remake z hvězdných válek nazvaný DarthTheme. S Laidback Lukem bořil hitparády trackem SAX a loni snad neexistoval klub, kde by se nehrál jeho nesmrtelný BootyBounce. Letos nás potěšil unikátním Drop That Low, který dokonce vyšel na prestižním Spinnin Records.

Tujamo není, ale jen hvězdná produkce, ale i energické vystoupení, které dokáže přivést dav do vysokých otáček. Kombinace vlastních hitovek s mashupy a použití mikrofonu z něho dělá jednoho z nejžádanějších DJs pro tento rok, čehož jsou si vědomy i světové kluby. A tak není divu, že jeho show si mohli vychutnat v klubech jako Brazil’s Green Valley, Wynn Resort či na Ibize. Mimo jiné má Tujamoletos za sebou vystoupení i na festivalu Tomorrowland, kde diktoval tempo na Super You & Mestagei.

Vy si tuto hvězdu budete moci vychutnat v Retru již 22. října, a to společně s našimi rezidenty Sedlivem, Mattem Raidenem či SNBM. Startujeme v deset večer a končíme až v ranních hodinách. Tuhle velkou parádu byste si rozhodně neměli nechat ujít..

————————–————————–————————–——-
Vstup na akci je od 18 let.

DJs vystupující na akci

FOTO3

Matt Raiden

2015 12 11 Atas PromoDJ 1946

SNBM

Sedliv

Sdílej a komentuj akci