Detail akce

Koncert a křest CD kapely UNITED5

  • 29.10.2015 000 17:30
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

United5 přesouvají turné. Kvůli pracovnímu vytížení!

Chlapecká kapela United 5 přesouvá své české turné. I když měli celou šňůru zahájit křtem svého alba „The first step“ v pražském klubu již 16.září, svůj pomyslný první krůček budou muset odložit. A to kvůli pracovnímu přetížení členů kapely.

Fanoušci United5, kteří na rekonvalescenci po velmi náročném britském turné potřebovali víc časů, ale nemusí zoufat. Chlapců se totiž dočkají již 29.října v pražském Retro Music Hall. A právě tam chlapci svou prvotinu, kterou vydali 11. září, rovnou pokřtí.
„Na všech koncertech byla naprosto úžasná atmosféra už od prvních vteřin písničky. Největším hitem byla píseň Name in the sand, kterou angličtí fanoušci znají z anglických hitparád. Fanoušci, tleskali do rytmu, pištěli a tančili po celou dobu našeho koncertu.“ sdělil manager skupiny Rostislav Tomáš. Ten také prozradil, že se tento jejich hit umístil v prestižní britské hitparádě rovnou na 5. místě.

„Stále tomu nemůžeme uvěřit. Říká se, že se to ještě nikomu od nás nepovedlo,“ hýří nadšením Peter.

Stejně nadšený z úspěchu je i Marthy. „Když jsem se tohle dozvěděl, málem jsem se zbláznil. Upřímně bych nejradši do konce života jel tour po všech arénách světa a už nic jiného nedělal. Samozřejmě je potřeba zůstat nohama na zemi, takže makáme a uvidíme. Možná jednoho dne.“

Nyní se ale pod vedením kreativního režiséra a choreografa Rostislava Šroma plně věnují nové show, kterou předvedou svým fanouškům během svého koncertního turné.

A zatímco v Británii kluci projeli města Bristol,Weston, Super Mare,Swindom,Peterborough,Coventry,Dover,Kent,London,Ware,Liverpool,Seaham a Birmingham, v rámci Československé tour navštíví Prahu, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc, Brno, Ostravu a Bratislavu.

CD pokřtí Leona Machálková

Sdílej a komentuj akci