Detail akce

Temple Of Madness – Jewelz & Sparks, Sem Thomasson, Bon Finix & Tripmain, TiGi & Nick Hardin, Rita

  • 27.9.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
Tom Logos 1080x1920

Jste připraveni na pořádné šílenství??

27.9.2016 vám agentura Kick da Night přináší novou klubovou EDM party v Retro Music Hall. Buďte u toho!!!

Připravte se teleportovat zpátky do minulosti a to na místo jedné z největších říší, která kdy vůbec existovala. První vydání Temple of Madness ponese podtitul The Roman Empire a skrze neuvěřitelně živé dekorace Vás přeneseme do dob, kdy synonymem pro boha byl panovník Caesar, a zápasy v gladiátorských arénách byli národním sportem.

Ten nejlepší fight pak bude probíhat přímo za mixážním pultem, kde se Vám představí ostřílená německá dvojice s útočným zvukem – Jewelz & Sparks. Jejich první úspěšné skladby se datují k roku 2012 a od té doby jejich produkci supportují taková jména jako Fedde Le Grand, David Guetta, Tiësto či Hardwell. První jmenovaný jim dokonce poskytl prostor na svém vlastním labelu Flamingo a stejně tak se zachovala i světová DJská jednička Hardwell, který jim na Releaved Recordings vydal skvělé tracky Unless We Forget a Pharaoh. Kluci slaví úspěchy nejen ve studiu, ale také za mixážním pultem. V minulosti jsme je mohli zaznamenat například na grandiózní Street Parade (kterou navštěvuje každý rok více jak milion lidí) či v prestižních klubech jako Ministry Of Sound a Zouk.

Neméně slavným zápasníkem je i rezident obřího království Tomorrowlandu – Sem Thomasson. DJ a producent, který své skladby podepsal u labelů Protocol, Atlantic či Flamingo Records a Warner Music. Podpory se mu dostává od jmen, jako jsou Nicky Romero, Yves V či Steve Aoki, a dělá oficiální remixy pro FloRidu či Nelly Furtado. O jeho kvalitách svědčí i rezidence v klubu Versuz, který se umístil na 64. místě v anketě DJ MAG Top 100 Clubs.

Nejeden fanoušek pak v aréně ocení i mezinárodní dvojici Bon Finix & Tripmain, kteří budou reprezentovat svůj projekt BonTrip. Tyhle frajeři se drží na výsluní římského impéria již dlouho a vy jste je mohli vidět v arénách jako například Beats For Love, Gravity Festival nebo Mácháč! Ani tady Vás neochudí o svůj osobitý styl a řádnou porci melodických prvků.

Zápasení není jen pro chlapy a to se nám bude snažit dokázat půvabná, avšak nebezpečná, Rita. Ta své schopnosti ukázala již na několika zahraničních turné a její šarm rozhodně uhrane i domácí publikum, které ocení především její release na labelu Armada u Armin van Buurena.

Římské impérium není pro žádné slabochy a tak celou tuhle parádu dva siláci, kteří aktuálně okupují vysílání dvou českých rádiích se svým singlem Pure. TiGi a Nick Hardin vtrhnou do našeho kolosea s důmyslně promyšlenou strategií a budou si chtít podmanit dav tak, že se Vám nebude chtít domů.

DJs vystupující na akci

12806236 977770508955299 7878361948863138277 N

TiGi

Bon Finix

Sdílej a komentuj akci