Detail akce

Gravity Festival Warm up – Dj Rodrigo Ardilha – Bon Finix – Michael C – Mejsi & Richard Reynolds

  • 30.4.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
Plakat Na FB

Gravity Festival aneb netradiční taneční party konaná každý rok v prostorách obchodních domů se vrací do Prahy v rámci svojí nové letošní Clubbing Tour, která se uskuteční v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall. Gravitaci na parketu změní například  ★ Rodrigo Ardilha ★ z Brazílie, který minuly rok se představil na hlavni stage Gravity Festivalu vedle DJs jako Timmy Trumpet, Thomas Newson nebo Merk & Kremont.

Dále vystoupí Richard Reynolds, jenž patří k DJské špičce, jak v Česku, tak i na Slovensku a kterého nedávno díky jeho novému tracku „Higher (VIP Mix)“, podpořil i světoznámí Tom Swoon. Za dobu své kariéry vydal takové tracky jako Turn Up nebo Shake It!, které dominovaly nejen tuzemským parketům, a díky které byl Richard podporován i největší DJskou superstar – Hardwellem. Dále se můžete těšit na Michaela C, který si libuje v progressive houseu a je rezidentem dobře známé radioshow Dance eXXtravaganza na Evropě 2. Jeho vlastní skladby můžete slyšet i u světových umělců, jako je třeba Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani a mnoho dalších.

Na pódiu se pak také představí Bon Finix, který má za sebou takové akce jako Gravity Festival, Smash The House festival nebo dobře známý Creamfields a v celkovém line upu ho pak doplní DJeane Mejsi. Chybět samozřejmě nebude ani obří LED obrazovka, pořádný světelný park a kvalitní zvuk s tou nejlepší hudbou. Celá akce začíná na desátou hodinu večer, kde Vás všechny chceme vidět, protože tady, to bude celé vzhůru nohama!

Pokud vydržíte do 8 do rána necháme Vám klidně otevřeno ať si mejdan pořádně užijete :)

DJs vystupující na akci

Richard Reynolds

Mejsi

Michael C

Bon Finix

Sdílej a komentuj akci