Detail akce

Evropa 2 a Retro Music Hall již tři roky spolu.

  • 15.10.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
Retro 2016 10 15 Tv 2

Neuvěřitelně ten čas letí : jako by to bylo včera, když se nejpopulárnější tuzemský klub Retro Music Hall spojoval s nejoblíbenější stanicí pro mladé – Evropou 2. Tohle spojení trvá již tři roky – a to si zaslouží pořádně odvázanou oslavu, kde vystoupí ti nejlepší zástupci pořadu Dance Exxtravaganza – Richard Reynolds, Michael Burian, Brian a Michael C.

Necelé čtvrtstoletí po zahájení vysílání je Evropa 2 jedničkou mezi hudebními stanicemi. Původně přitom šlo pouze o přebírané vysílání sesterské stanice z Paříže, které až v průběhu času vykrystalizovalo v plnohodnotnou českou verzi. I nadále tak můžeme v České republice poslouchat Maxximum Muziky pod značkou jedné z nejznámějších rozhlasových stanic.

Tohle rádio generuje známé osobnosti, jako jsou Leoš Mareš či Libor Bouček, a právě naši rezidenti jsou na Evropě 2 zárukou kvality, o které se můžete přesvědčit i vy 15. října v Praze.

Příkladem může být Richard Reynolds či Michael Burian. Pozadu nezůstává ani Michael C, který si v minulosti zahrál například na populární Transmission a vystupoval například vedle Tiësta či Armina van Buurena.

V lineupu také nesmíme zapomenout na DJe Briana, který aktuálně slaví úspěchy s projektem Audiorockers, kdy jejich remix pro skladbu Calvina Harrise – My Way, představil ve své radio show Hardwell.

DJs vystupující na akci

Brian

Richard Reynolds

Michael Burian

Michael C

Sdílej a komentuj akci