Detail akce

Queenie – World Queen Tribute Band

  • 16.4.2019 000 16:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
Queenie

550Czk – cena v přeprodeji – stání v přízemí

690Czk – sání v přízemí před podiem včetně občerstvení v hodnotě 200Czk

890Czk – Vip galerie v patře

 

10% OFF in our restaurant next door http://www.putica.cz/en/ please check with your ticket to the waiters. Discount is valid only the day before concert.
10% sleva v restauraci http://www.putica.cz/en/ vedle Retro Music Hall. Prosím ukažte obsluze lístek. Sleva je platná pouze v den koncertu.http://www.putica.cz/en/

 

 Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, což dalo vzniknout „suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapele v České republice a jedné z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě, která zvládne precizní ztvárnění písní legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách, při absolutní technické dokonalosti, podpořené vlastním zvukařem; fyzická podoba a perfekcionismus“ – tak se Queenie charakterizuje. Ve své kariéře uskutečnili na tisíc koncertů po několika kontinentech, mnohé z nich na kulturně významných místech. Objevují se v televizních pořadech a velmi si považují pozvání pana Petera Freestona na Mercuryho memorial do švýcarského Montreux nebo na oficiální narozeninovou oslavu královny Alžběty II. Svůj obor definují jako koncertní divadlo, jsou žádaným interpretem na kulturních akcích veřejného i soukromého charakteru a několikrát do roka odjíždí na koncertní turné do skandinávských a jiných evropských zemí. V dubnu 2018 měl v Divadle Radka Brzobohatého premiéru muzikál Freddie Karla Janáka, v němž Queenie v čele s Michaelem Kluchem obsadili hlavní roli.

Sdílej a komentuj akci