Detail akce

Official Movie party „We Are Your Friends“!

  • 15.8.2015 000 22:00
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Oficiální movie party WE ARE YOUR FRIENDS proběhne v Retro Music Hall!

Film o těch nejlepších mejdanech Vašeho života si žádá řádnou premiéru. Zapomeňte na nudné recepce a proslovy a vyrazte 15. srpna do Retro Music Hall, kde proběhne v rámci speciální edice MAGNETIC Club Life oficiální filmová party k uvedení filmu We Are Your Friends v České republice. Zac Efron sice nedorazí, ale pánové John Culter, Richard Reynolds a Pietros své role zvládnou určitě také s přehledem.
Vstup na movie party je zdarma!

Pro prvních 500 příchozích budou připraveny filmové dárky (náramky / batůžky) a během večera bude možné vyhrát i vstupenky na premiéru, která v českých kinech proběhne 3.9.2015.

Movie Trailer CZ: www.youtube.com/watch?v=QL45uZVa1yU

O filmu We Are Your Friends:
„We Are Your Friends“ je příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen.

http://wayf-movie.com/
http://instagram.com/wayfmovie
http://facebook.com/wayfmovie
www.magneticfestival.com
www.facebook.com/magneticclublife

DJs vystupující na akci

Pietros

Richard Reynolds

Sdílej a komentuj akci