Detail akce

JULIAN CALOR (NL), Bon Finix, Pietros, Jayyare & Mejsi

  • 30.5.2015 000 22:00
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Hardwellův svěřenec Julian Calor vystoupí v Retro Music Hall.

Jedna z nejrychleji rostoucích hvězd na poli elektronické taneční hudby Julian Calor přijede do oficiálního klubu Evropy 2, pražského Retro Music Hall. Konkrétně se tak stane 30. května, kdy jej v line-upu doplní domácí rezidenti Jayyare, Bon Finix, Mejsi a Pietros. Kromě nadupané hudební show se můžete těšit na obří LED obrazovku s úhlopříčkou DESET metrů, která je v klubu nainstalována již natrvalo a vy jste ji mohli vidět například na narozeninách či silvestrovských oslavách.

Největší ozdobou celé noci však bude zmíněný holandský DJ a producent, který své skladby vydává na Hardwellově labelu Revealed a začátkem měsíce května mu vyšlo první autorské album, které nese název Evolve. To je nabité pozitivní energií, pořádnou melodií a velkou porcí hutných beatů, stejně tak jako Julianova vystoupení. Jeho hit Typhoon se objevil na třetím místě populární Beatport chart a následující skladby Cell a Evolve se dokonce protlačily na druhé, respektive šesté místo. Zárukou kvality může být i to, že jeho produkci zařazuje do svých setů zmíněný DJ No. 1 – Hardwell.

Pokud i vy chcete okusit atmosféru nejnavštěvovanějšího tuzemského klubu společně s mezinárodní hvězdou, tak si nezapomeňte rezervovat sobotní datum 30. května ve svém kalendáři. Vstupné je pak opravdu pouhých 100 Kč.

30.5.2015

Retro Music Hall

DJs: Julian Calor, Jayyare, Bon Finix, Mejsi, Pietros

Vstupné: 100 Kč

DJs vystupující na akci

Sdílej a komentuj akci