Detail akce

New Year’s Eve 2015 with DJ Kryder (UK)

  • 31.12.2014 000 21:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Letošní Silvestr v Retru bude tzv. EPIC/ TOP/ STROP, prostě NEJVÍC!!!

Na začátku rozjedou největší mejdan letošního roku v Retro Music Hall rezidentní DJs Frank Lucas a Roberto Chochola, kteří se spolu s Vámi rozloučí s rokem 2014.

Pak přijde na řadu hvězda večera, kterou bude autor veleúspěšných remixů tracků jako Don’t You Worry Child by Swedish House Mafia a Ping-Pong by Armina van Buurana – DeeeeJaaayyy Kryder (UK)!!!

Večer pak naváže fenomenální afterparty, kterou započnou naše další hvězdy DJs Bon Finix, Lafayette, Jayyare a Milan Bílek a přivítají Vás v roce 2015! Doma Vás budou vítat až po poledni, protože my Vás domu nepustíme dřív jak v jedenáct dopoledne :D

Vstupné je v předprodeji od 1.listopadu za cenu 390,-Kč.

Na místě pak bude vstupenka za 450,-Kč. Cena bude včetně vstupu na afterparty.

V ceně bude welcome drink (do 23hodin). Upozorňujeme, ostatně jako každý rok, že vstupenky jsou platné jen do 23 hodin. Pokud po vstupu opustíte klub, dostanete sice pásku, ale ta Vás nebude opravňovat k přednostnímu vstupu do klubu a musíte znovu do fronty! V případě, že při Vaší zpáteční cestě do klubu bude plno, může se stát, že už se do klubu zpět nedostanete, neb za každého člověka, který vyjde ven, bude vpuštěn jeden člověk dovnitř. Kapacita Silvestra je omezena.

Vstupné na samotnou afterparty bude od 04hod do 11hod dopoledne a cena za vstup bude 190,-Kč.

Těšíš, těším, těšíme! Se! Všichni! Bude to mejdan a musíme být u toho, všichni!! A nezapomeňte, že kapacita prostoru je na Silvestra omezena.

Připomínáme jen velmi důležitou věc a tou je dress code! :) Ano, asi 99% přijde oblečených normálně, ale pro to 1% zde musíme uvést, že ten večer se nepouští dovnitř v teplákách jakékoliv značky a hodnoty, to samé platí u kapsáčů a kalhot maskáčových motivů. Stejně tak nevhodné jsou kraťasy a sandály – s ponožkami, nebo bez :D

DJs vystupující na akci

Lafayette

Bon Finix

Milan Bílek

Jayyare

Sdílej a komentuj akci