Detail akce

☼ Nari & Milani ☼ Pietros & Hrusha

  • 18.6.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
Nari Finalized

 

Když už si myslíte, že v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall – nemůžete dostat víc, tak Vás něčím překvapíme. Tentokrát jsme si pro Vás přichystali jednu z nejdéle fungujících dvojic na světové taneční scéně a tím není nikdo jiný než Nari& Milani.

Italská dvojka totiž funguje již od roku 1996 a za tu dobu si stihli udělat jméno nejen na jihu Evropy, ale po celém ve světě. Z milánských klubů kluci expandovali již před třinácti lety a hráli například v Moskvě, Dubaji či Koreji. Jejich největší úspěch přišel v roce 2012, kdy vydali super hit – Atom, který doslova obletěl všechny taneční parkety a zajistil jim práci na několik let dopředu. S prosbou o jejich tvorbu a remixy se na ně obraceli takové veličiny jako SteveAngello, Bob Sinclair či Robbie Rivera. Support se jim dostal od jmen jako David Guetta, Hardwell, Tiesto či Axwell a tak není divu, že o jejich vystoupení je neobyčejný zájem.  Vy si tuhle dvojku budete moci vychutnat již v sobotu 18. června a o support se postarají naši zkušení borci Pietros a Hrusha.

Obrovská led stěma, ultimátní osvětlení a čistý zvuk je u nás samozřejmostí. O tu správnou atmosféru se pak postaráš ty a nejlepší party crew v Praze! Než tedy odjedeš na prázdniny, tak se rozhodně zastav v Retru, protože tenhle mejdan bude mít euforický nádech.

DJs vystupující na akci

Pietros

Hrusha

Sdílej a komentuj akci