Detail akce

MOULIN ROUGE / New Years Eve 2019

  • 31.12.2018 000 21:00
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
MR Vyska

Co: Moulin Rouge 
Kdy: Silvestr – 31.12.2018
Kde: Retro Music Hall – Praha

Kdo: MATAMAR / Sasha Vee / DJ TiGi / DJ MIO / Sedliv / SNBM / PATRICK JUNIOR / DJ LUDWIG / DJ HRUSHA / DJ LAFAYETTE / Djane Ergee / DJ DOMEZ / GIACOMO / DOM QUARK / ILLYA / Victor Tellagio / Sarah-Em / Enthic / Dan Haward / DJ Melvin Coxx

Cena vstupenek bude rozdělena do 3 skupin:
STANDARD = 550,- / zahrnuje pouze vstup
VIP patro / ochoz = info brzy 
STANDARD + rezervace stolu v dolní části Retra = info brzy

Kdo by neznal legendární film s Nicole Kidmanovou a Ewan McGregorem, jehož hlavní hvězdou je francouzský kabaret, který se nachází v Paříži, a nese název Moulin Rouge (chcete-li česky – Červený mlýn). Světoznámé místo, kde proslul populární tanec kankán, a do dnes se sem sjíždějí návštěvníci z celého světa. Vy však nebudete muset daleko, protože my Vám Moulin Rouge přivezeme přímo pod nos.

Takové je totiž téma letošního silvestra v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall. Klub se totiž na jeden večer promění do oslnivé atmosféry konce devatenáctého století, a to včetně dekorací. Krásné holky, sladěná světla, kvalitní zvuk, obří LED obrazovka a další vymoženosti asi nemusíme zmiňovat, na to se k nám chodí každý víkend. Gradující atmosférou jsme si jistí a stejně přesvědčeni jsme i o tom, že ten nejlepší, největší a nejroztančenější silvestr bude právě u nás.

Vidíme se 31.12.2018

DJs vystupující na akci

Sdílej a komentuj akci