Detail akce

Aleš Brichta Project – ANEBO TAKY DATEL

  • 8.10.2015 000 20:00
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Koncert k příležitosti vydání nového alba Aleš Brichta Project. Nové album, které Brichta natočil se svou současnou kapelou Aleš Brichta Project, se snaží vymanit z pop-rockové škatulky, do které si lidé právem někdejšího frontmana Arakainu zařazují. Tentokrát se populární zpěvák rozhodl vrátit ke svým „tvrdším“ kořenům.

Předkapela: Kranz – Jiří Schelinger Revival. Repertoár tvoří nejznámější rockové skladby z celé tvorby Jiřího Schelingera. Tato kapela Vám umožní vrátit se na koncerty Jiřího Schelingera díky fantastickému hlasu zpěváka.

Vstupenky STANDARD:
Předprodej 249 Kč / Na místě 300,- Kč
V nabídce Ticketportal.cz je i velmi limitovaný počet VIP vstupenek, které zajišťují neomezenou konzumaci piva i vína ve VIP sektoru v prostoru balkonu.
Předprodej 699 Kč / Na místě 750,- Kč

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!
ZTP/P info: bezbariérový přístup zajištěn, vozíčkáři bez potřeby doprovodu vstupenka STANDARD se slevou 50%, držitelé průkazu ZTP/P a doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) vstupenky STANDARD se slevou 50% Sleva je k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz – zvolte ji v nákupním košíku.

Informace ke koncertu, akreditacím, vstupenkám:
Petra Horáková
Petra.Horakova@redmag.cz

Pořadatel:
Redmag s. r. o.

Sdílej a komentuj akci