Detail akce

♪ Jordy Dazz ♪ & Djs Ergee, Richard Reynolds & Bon Finix

  • 14.11.2015 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

☆ Jordy Dazz ☆ rozjaří Retro Music Hall.

Ani jste si nestihli odpočinout po posledním vydařeném mejdanu s Markem Sixmou a hned do Vás nasypeme další kvalitní jméno. Do oficiálního klubu rádia Evropa 2 – Retro Music Hall – přijede oblíbený holandský DJ a producent Jordy Dazz.

Když začal v patnácti letech prodávat ve vinylovém obchodě, mezi jeho stálé zákazníky patřily takové legendy, jako Sander van Doorn, FeddeLe Grand či Marco V, a od produkce vlastních skladeb ho dělil jen malý krůček. Když pak na svět přišly jeho singly Lump, OMG, Claymore, Bitsize aTorpedo, dostalo se jim supportu od těch největších, jako jsou Tiësto, Calvin Harris, Armin van Buuren či Avicii. Jordy pak podepsal několik smluv s vydavatelstvími RevealedRecordings, Hysteria aDoornRecords a hned pětkrát se dostal mezi TOP deset nejprodávanějších skladeb na portálu beatport. Největších úspěchů se však dočkaly jeho mash-upy a edity, které vydává pod názvem Dazz Up a hrají je DJs po celém světě. Jeho nezaměnitelný styl, pořádnou dávkou energie a nezaměnitelnýcharakter si mohli vychutnat návštěvníci předních klubů, jako jsou Amnesia, Ushuaia či Zonk- a my Vám jej nyní přivezeme do Prahy!

Kromě toho, jsme také dostali jedno významné ocenění. Retro Music Hall, se totiž podle agentury Internetional Nightlife Association řadí mezi stovku nejlepších klubů na světě a to, když se při letošním vyhlášení GoldenMoonAwards klub umístil na 93. místě tohoto prestižního žebříčku.

Jordyho na pódiu podpoří naši excelentní rezidenti Djs:
Richard Reynolds, Bon Finix a Ergee.

Vstupné za symbolickou stovku pro všechny.

DJs vystupující na akci

Ergee

Bon Finix

Richard Reynolds

Sdílej a komentuj akci