Detail akce

Frisco Night presents: DUB FX

  • 27.11.2014 000 19:30
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Frisco Night presents: DUB FX

Dub FX

let the night loopin´

support: DJ Orbith, DJane Lady A, DJ Frank, DJ Petr.ha

Stejně jako se mísí světla nočního klubu, odlesky šperků, pohledů nebo odstíny oblečení stejně tak se v novém Friscu Night smísí všechny barvy noci. Netradiční kombinace okurky a máty. Stejně tak kombinuje Dub FX  žánry jako jsou dubstep, drum´n´bass, reggae nebo world music. Přijďte si užít zrození nové barvy noci!

Užijte si skvělou Frisco Night show v čele s Dub FX, DJ Orbithem a DJs Lady A a Frankem. Od 23 hodin bude právě s nimi pokračovat party s volným vstupem. Součástí show bude i unikátní stagemapping.

Světoznámý hudební performer Dub FX přijíždí do pražského Retra! Mistr loopovacích technik, který je naprosto nezávislý na nástrojích (ale zároveň jejich doprovodu dokáže naplno využít) projel celý svět jenom s mikrofonem a basovými efekty. Mix drum´n´bass, dubstepu, rapu a reggae koření mírný dotek worldmusic. Původem Australan se dnes považuje za občana každé země. Protože jeho hudbě rozumí každý a každý si ji zamiluje.

Před pěti lety si zabalil Dub FX jeho pár švestek a rozhodl se vyrazit do světa, aby si hudbou vydělával na cestování. Pravděpodobně jste mohli vidět jeho slavné street performance, které obletěly na Youtube svět a nasbíraly miliony shlédnutí. Z ničeho, s naprostou pokorou k hudbě,bez očekávání slávy se dostal na špičku současných hudebníků a vy si jej budete moci užít 27. listopadu v pražském klubu Retro.

Vstupenky na koncert budou v předprodeji v síti NO LIMITS a to v různých edicích:

prvních 100 ks za 390,- czk

druhých 100 ks za 440,- czk

třetích 100 ks za 490,- czk

na místě: do 23:00 590,- czk / po 23:00 vstup zdarma

Odkaz na předprodejhttp://www.nolimits.cz/nove-akce/?akce=1539&category=2

Prostor se bude pro veřejnost otevírat již v 19:30!!!

 

Sdílej a komentuj akci