Detail akce

★ Enrico & Mio B-DAY ★ NAMAAS, Pietros & Domez

  • 29.10.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
29 10 1 A 1

Každý den je co slavit a u nás to platí dvojnásob. Další narozeninový hurikán míří do oficiálního klubu Evropy 2 – Retro Music Hall. Své věčné mládí u nás oslaví matador taneční scény a jeden z vystupujících na hlavním pódiu Mácháč festivalu – Enrico! Ten si za několik let, strávených za mixážním pultem, vybudoval neotřesitelnou pozici na domácí scéně a letos kromě Mácháče vystupoval například i na švýcarské streetparade, kam dorazilo přes milion lidí. Své umění nám předvede ve speciálním narozeninovém setu a svou alkoholovou neporazitelnost obhájí na našem baru.

Druhým oslavencem je dlouholetý rezident Retro Music Hall a miláček dámského pohlaví – DJ Mio. Ten svým mládím vyzařuje obrovské množství energie, kterou přenáší do tančícího davu, a to je přesně ten důvod, proč si Mia okamžitě zamilujete.

Tím ale výčet vystupujících rozhodně nekončí, protože mezi gratulanty se připojí ostravský Namaas. Popřát vše nejlepší dorazí i v Olomouci populární Domez či náš rezident Pietros.

Je toho hodně a bude to ve velkém. Dvojitá narozeninová nálož, bohatý lineup, nejlepší zvuk, božská vizualizace a to vše v nejpopulárnějším českém klubu. Buď u toho.

Vstup od 18 let.

DJs vystupující na akci

Mio

Pietros

Sdílej a komentuj akci