Detail akce

DJ EKG Slovak Night – Richard Reynolds, Jayyare a Lady A

  • 8.10.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
08 10

Slovenská hvězda DJ EKG v Retro Music Hall 

Kdy: 8.10.2016 – sobota
Kde: Retro Music Hall Prague
Kdo: DJ EKG, Richard Reynolds, Jayyare, Lady A
Za kolik: 100 Kč všichni

Oficiální klub Evropy 2 – Retro Music Hall – představuje speciální noc věnovanou slovenským bratrům, kam ale mají přístup úplně všichni! Ponese název Slovak Night. Jako hlavní host na tomhle mejdanu vystoupí i nejžádanější DJ našich východních sousedů a zároveň člověk s neuvěřitelným drivem – DJ EKG!

Ten se na taneční scéně pohybuje od roku 2003 a k jeho vystupování patří magická komunikace s publikem a citlivá ruka při výběru skladeb, které dokáže podat jako žádný jiný vystupující. Za dekádu své kariéry dosáhl však více úspěchů. Je například oficiálním držitelem slovenského rekordu v nejdelším setu, a to když v minulém roce představil projekt, kde hrál nepřetržitý dvanáctihodinový sólo set. Kromě toho se představil i na ostrově Ibiza či v chorvatském Zrče. Za svou kariéru supportoval umělce jako Axwell, Don Diablo, Nicky Romero či Tujamo a jeho vystoupení jsou vždy nabité tou největší dávkou energie.

Těšit se také můžete na rezidenta Richarda Reynoldse, který si jako rodilý Slovák právě na Slovensku získává čím dál tím větší popularitu, a naše další rezidenty a ano také narozené na Slovensku Jayyare a Lady A. Startujeme v deset večer a končíme až ráno.

DJs vystupující na akci

Richard Reynolds

Jayyare

Lady A

Sdílej a komentuj akci