Detail akce

✰ Andrew Rayel ✰ Mio, Lady A & Brian

  • 1.7.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
01 07 Andrew Reyel

Kdy: 1.7.2016 – Pátek
Kdo: Andrew Rayel, Brian, Lady A, Mio
Za kolik : 360Kč na místě
Start: 22:00

Stíháte to? Dáváte to ještě? Není to na vás moc? Pokud ano, tak dál raději nečtěte, protože z tohoto jména můžete dostat infarkt. My Vám totiž do Retro Music Hall přivezeme jednoho z nejžádanějších DJs a umělců poslední doby na poli elektronické taneční hudby. Dámy a pánové, připravte se na Andrewa Rayela!
Odborníci ve svém oboru mu přezdívají Mozart moderní taneční hudby, a aby taky ne, když svou kariéru startoval v pouhých třinácti letech. Andrew své dovednosti dokázal perfektně zužitkovat a zabydlel se na labelu Armin van Buurena jménem Armada, kde mu vyšly hitovky jako Musa, Zeus, Dark Warrior či How Do I Know. Netrvalo dlouho a singly mu začali kromě Armina podporovat i Tiësto, Dash Berlin, W&W či Tommy Trash. Jeho produkce mu vynesla účast na festivalech Creamfields, Kazantip, Global Gathering a Rayel se řadí také mezi základní stavební kameny A State Of Trance, v jehož rámci pravidelně vystupuje po celém světě.
Jeho výsledků a tvrdé práce si všimli i fanoušci, kteří ho při posledním hlasování ankety DJ Mag poslali na 40. místo světového žebříčku ankety o nejoblíbenějšího DJe světa. Zapomenout nesmíme ani na prestižní kluby, kde vystupoval: New City Gas, Exchange LA, Marquee New York, Ruby Sky San Francisco, Zouk Kuala Lumpur & Singapur či Colossium  v Jakartě. Konkrétně se stal v jednadvaceti letech nejmladším rezidentem klubu Marquee.

Teď se do jeho seznamu dostane i oficiální klub Evropy 2 – Retro Music Hall, kde vystoupí 1. července společně s našimi rezidenty Brianem, Miem a Lady A. Než odjedete na prázdniny, tak tohle je přesně ta párty, která Vás připraví na celé léto.

DJs vystupující na akci

Mio

Lady A

Brian

Sdílej a komentuj akci