Detail akce

► Djs Tom a Jame ◄ Mejsi & Bon Finix

  • 16.1.2016 000 22:00
  • Music Hall
  • Francouzská 75/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Tom & Jame, autoři hitu Clap, vystoupí v Retro Music Hall.

Všichni máme v hlavě megahit Clap, o který se ve společné kolaboraci postaral Dannic společně s dvojicí Tom & Jame a kterým Hardwell začínal své sety na letních festivalech. Singl, který vyšel na populárním labelu Revealed a který dostal zmíněnou holandskou dvojici do našeho povědomí, si nyní vychutnáte v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall, a to přímo v podání jeho autorů.

Tom & Jame jsou velkým objevem elektronické taneční scény a své o tom ví i zmíněný Hardwell, který je v rozhovoru pro časopis DJ Mag pasoval do role „největšího příslibu do budoucna“. Kromě toho tuhle dvojku podporují i taková jména jako Tiësto, David Guetta či Martin Garrix. V poslední době udělal díru do světa i jejich remix pro nadpozemské Daft Punk a jejich singl Around The World.

My tento rok chystáme velké věci a tahle show s datem 16. ledna bude dalším dílem skládačky – a vy byste si jí neměli rozhodně nechat ujít! Vstupné je za stovku, a o domácí support se postarají naši borci Bon Finix, Pietros a deejane Mejsi.

DJs vystupující na akci

Bon Finix

Mejsi

Pietros

Sdílej a komentuj akci